telSkontaktuj się z nami: 518074741

Fotoksiążka Pokazowa - Lab Book

FotoKsiążka Pokazowa - Lab Book - Proponujemy wykonanie FotoKsiążki Pokazowej, która umożliwi Państwu: przetestowanie jakości naszych produktów dla Kontrahentów rozpoczynających współpracę z naszą firmą, uzyskanie materiału demonstracyjnego, który ułatwi pracę i negocjacje z Klientem. Zamiawiając FotoKsiążkę pokazową w naszej firmie - uzyskujecie Państwo 30 % Rabatu od końcowej ceny. FotoKsiążka pokazowa stanowi nieodzowną pomoc podczas rozmowy z parą młodą, a zwłaszcza z osobomi, które nie spotkały się z tą formą materiału fotograficznego. Praca z atrakcyjnie wykonaną FotoKsiążką Pokazową sprawi, że wielu Państwa Klientów zdecyduje się na tę formę prezentacji.

Fotoksiążka Pokazowa - Lab Book - Warunki - Sugestie

 Warunki
 Uwaga - Warunkiem uzyskania Rabatu jest umieszczenie na pierwszej i ostatniej rozkładówce wyraźnego napisu
"FotoKsiążka Pokazowa"
 Sugestia
Projektując i zamawiając FotoKsiążkę Pokazową sugerujemy, aby wykonać kilka rozkładówek na papierze metalicznym, można również zastanowić się nad próbką tłoczenia jak i graweru na okładce.

Fotoksiążka Pokazowa - Lab Book - Wzornik Materiałów

Wraz z Fotoksiążką Pokazową na Państwa życzenie - udostępniamy wzornik najbardziej popularnych materiałów introligatorskich - Wzornik Ekoskóry oraz Wzornik Płócien - z których wykonane są okładki. Wzornik pozwoli Państwu wraz z Klientem na dobranie odpowiedniego klimatu okładki.