Skontaktuj się z Nami – tel – 518074741

tel – Studio – 730640610 | info@thelab.pl

ul. Marii Konopnickiej 28 85-124 Bydgoszcz

FotoAlbum Pokazowy

FotoAlbum Pokazowy - Lab Book

FotoAlbum Pokazowy – Lab Book – Proponujemy wykonanie Albumu Pokazowego, która umożliwi Państwu: przetestowanie jakości naszych produktów dla Kontrahentów rozpoczynających współpracę z naszą firmą, uzyskanie materiału demonstracyjnego, który ułatwi pracę i negocjacje z Klientem. Zamiawiając FotoAlbum pokazowy w naszej firmie – uzyskujecie Państwo 30 % Rabatu od końcowej ceny. Fotoalbum pokazowy stanowi nieodzowną pomoc podczas rozmowy z parą młodą, a zwłaszcza z osobomi, które nie spotkały się z tą formą materiału fotograficznego. Praca z atrakcyjnie wykonaną FotoKsiążką Pokazową sprawi, że wielu Państwa Klientów zdecyduje się na tę formę prezentacji.

FotoAlbum Pokazowy - Lab Book - Warunki - Sugestie

 Warunki
 Uwaga – Warunkiem uzyskania Rabatu jest umieszczenie na pierwszej i ostatniej rozkładówce wyraźnego napisu
“FotoAlbum Pokazowy”
 Sugestia
Projektując i zamawiając FotoAlbum Pokazowy sugerujemy, aby wykonać kilka rozkładówek na papierze metalicznym, można również zastanowić się nad próbką tłoczenia jak i graweru na okładce.

FotoAlbum Pokazowy - Lab Book - Wzornik Materiałów

Wraz z FotoAlbumem Pokazowym na Państwa życzenie – udostępniamy wzornik najbardziej popularnych materiałów introligatorskich – Wzornik Ekoskóry oraz Wzornik Płócien – z których wykonane są okładki. Wzornik pozwoli Państwu wraz z Klientem na dobranie odpowiedniego klimatu okładki.