telSkontaktuj się z nami: 518074741

Współpraca

Firma Studio Graf Foto - Zaprasza Fotografów Zawodowych, Profesjonalistów oraz Kontrahentów o profilu fotograficznym do współpracy.

Współpraca - Krok nr. 1 - Awizacja

Prosimy o wykonanie zgłoszenia pod jeden z poniższych adresów email - sgf@thelab.pl podając parametry kontaktowe:  - dane personalne, - adres wysyłkowy, - telefon, - email, - serwis www,- w przypadku prowadzenia działalności dane firmowe.

Współpraca - Krok nr. 2 - Serwer FTP, Dostarcznie Prac i Plików

W o parciu o otrzymane dane tworzymy indywidualne konto FTP - wysyłamy zwrotnie parametry dostępu takie jak login i hasło. W innych przypadkach konsultujemy indywidualny sposób dostarczania plików.

Współpraca - Krok nr. 3 - Sposób Naświetlania

Konsultujemy styl i sposób pracy z przekazanym do naświetlenia materiałem. W zależności z preferencjami Klienta materiał wypuszczamy z korekcją kolorystyczną lub bez - na Zero / N. W przypadku naszej ingerencji kolorystycznej - Kontrahent wyraża zgodę na przetwarzanie materiału zgodnie z naszą stylistyką i preferancjami. Alternatywne podejście - to naświetlanie bez naszej ingerencji na tzw Zero / N - .Przed wypuszczeniem takiego materiału maszyna i papier jest kalibrowana w celu osiąnięcia najlepszych parametrów. Ta metoda pracy skierowana jest dla Fotografów - którzy na każdym etapie swojej pracy zarządzają kolorystyką swojego meterialu zdjęciowego. Wymogiem jest posiadanie wysokiej jakości monitora - po kalibracji sprzętowej.

Współpraca - Krok nr. 4 - Płatności

Ustałamy warunki płatności - forma przelewowa, pobraniowa, gotówkowa.

Współpraca - Krok nr. 5 - Test Jakościowy

Wszyskim Klientom pragnącym rozpocząć kooperację z naszą Firmą proponujemy wykonania naświetleń próbnych w oparciu o przesłane własne pliki demo na konto FTP lub adres email. Test daje możliość porównania naszego FotoLabu z aktualnym Państwa dostawcą - co ułatwi podjęcie decyzji. Naświetlenia próbne wykonujemy bez korekcji kolorystycznej (na tzw. Zero - N) w oparciu o 10 odbitek cyfrowych formaty 15x21 - na preferowanym papierze - błysk lub mat (satyna, jedwab). Odbitki kontrolne przesyłamy pod wskazany adres.
Uwaga - Test jest bezpłatny i niezobowiązujący.