Skontaktuj się z Nami – tel – 518074741

tel – Studio – 730640610 | info@thelab.pl

ul. Marii Konopnickiej 28 85-124 Bydgoszcz

Współpraca

Współpraca

Współpraca
 
Firma Studio Graf Foto – Zaprasza Fotografów Zawodowych, Profesjonalistów oraz Kontrahentów o profilu fotograficznym do współpracy.

Współpraca - Awizacja

Prosimy o wykonanie zgłoszenia pod jeden z poniższych adresów email – sgf@thelab.pl podając parametry kontaktowe: 
– dane personalne,
– adres wysyłkowy,
– telefon,
– email,
– serwis www,
– w przypadku prowadzenia działalności dane firmowe.

Współpraca - Sposób Dostarczania Plików

W o parciu o otrzymane dane tworzymy indywidualne konto FTP – wysyłamy zwrotnie parametry dostępu takie jak login i hasło. W innych przypadkach konsultujemy indywidualny sposób dostarczania plików.

Współpraca - Sposób Naświetlania - Preferencje

Konsultujemy styl i sposób pracy z przekazanym do naświetlenia materiałem. W zależności z preferencjami Klienta materiał wypuszczamy z korekcją kolorystyczną lub bez – na Zero / N. W przypadku naszej ingerencji kolorystycznej – Kontrahent wyraża zgodę na przetwarzanie materiału zgodnie z naszą stylistyką i preferencjami. Alternatywne podejście – to naświetlanie bez naszej ingerencji na tzw Zero / N – .Przed wypuszczeniem takiego materiału maszyna i papier jest kalibrowana w celu osiąnięcia najlepszych parametrów. Ta metoda pracy skierowana jest dla Fotografów – którzy na każdym etapie swojej pracy zarządzają kolorystyką swojego meterialu zdjęciowego. Wymogiem jest posiadanie wysokiej jakości monitora – po kalibracji sprzętowej.

Współpraca - Płatności

Ustalamy warunki płatności:
– forma przelewowa,
– pobraniowa,
– gotówkowa.

Współpraca - Test

Wszystkim Klientom pragnącym rozpocząć kooperację z naszą Firmą proponujemy wykonania naświetleń próbnych w oparciu o przesłane własne pliki demo na konto FTP lub adres email. Test daje możliwość porównania naszego FotoLabu z aktualnym Państwa dostawcą – co ułatwi podjęcie decyzji. Naświetlenia próbne wykonujemy bez korekcji kolorystycznej (na tzw. Zero – N) w oparciu o 10 odbitek cyfrowych formaty 15×21 – na preferowanym papierze – błysk lub mat (satyna, jedwab). Odbitki kontrolne przesyłamy pod wskazany adres.
Uwaga – Test jest bezpłatny i niezobowiązujący.