telSkontaktuj się z nami: 518074741

Białe Ramki

Białe Ramki – to ciekawy dodatek, który w połączeniu ze wspaniałymi zdjęciami oraz pięknym Albumem Fotograficznym daje ciekawy efekt końcowy. Uzyskanie idealnie prostych ramek wbrew pozorom nie jest dla wszystkich Labów prostym zadaniem ze względów na ograniczenia technologiczne i w oprogramowaniu.

Białe Ramki - Informacje

System Noritsu QSS-3207HD pracujący w naszej firmie to profesjonalne rozwiązanie, które pozwoli Państwu uzyskać automatyczne i idealnie proste Białe Ramki, bez konieczności tworzenia ich w programie edycyjnym. W momencie składania zlecenia prosimy, aby zapotrzebowanie na Ramki zostało zgłoszone obsłudze oraz zalecamy odpowiednie oznaczenie katalogów z plikami. W celu uzyskania idealnie prostych Białych Ramek – prosimy o dokładne wykadrowanie materiału zdjęciowego, co daje gwarancję zachowania całej treści odbitek. Przy tworzeniu Białych Ramek na naszym Labie materiał zdjęciowy nie jest obcinany – tylko proporcjonalnie pomniejszony. Ramka nie jest nakładana na zdjęcie tylko po odpowiednim jego zmniejszeniu stanowi jego margines.
 

biale ramki 01 biale ramki 02

Białe Ramki - Kadrowanie Pełen Papier

Pełen Papier - Przy zastosowaniu techniki „Pełen Papier”, gdy bardzo ważne są - format odbitki i idealnie proste ramki, a zawartość może zostać zredukowana i obcięta. W tym wariancie istotna treść odbitki zostaje proporcjonalnie dostosowana i wpasowana w ramkę - zaś niedopasowana powierzchnia ulegnie ścięciu. Operator w taki sposób kadruje odbitki, aby istotna zawartość została zachowana.
 
biale ramki pelen papier 01 biale ramki pelen papier 02

Białe Ramki - Kadrowanie Pełen Kadr / Format Całkowity

Pełen Kadr - W technice „Pełen Kadr”, gdy zależy nam na formacie odbitki i jej zawartości, w zależności od proporcji zdjęcia Białe Ramki zostaną powiększone z dwóch stron (góra i dół, lub prawa i lewa strona) o Białe paski – co da efekt nierówności. Zadana szerokość ramek zostanie zachowana tylko na dwóch brzegach zdjęcia.