telSkontaktuj się z nami: 518074741

Okładki

Okładki - Pragniemy Państwu zaprezentować bogatą ofertę okładek. Różnorodność kolekcji pozwala na dobranie oprawy do tematyki FotoKsiążki. Nasza propozycja ukierunkowana jest na indywidualny wybór Klienta. Proponowane okładki wykonane są z użyciem wysokiej jakości materiałów i surowców introligatorskich. Oprawa wykona jest w oparciu o podłoże z grubej tektury introligatorskiej pokrytej warstwą gąbki oraz materiału wykończeniowego np: Skóra Naturalna, Eko Skóra, Płótna i Tkaniny, itp. Zastosowanie tej kombinacji daje efekt solidności, sztywności a zarazem delikatności oprawy. Okładki Standardowe mogą być wykonane na podłożu z Gąbką lub bez. Standardowo okładki mają zaokrąglone rogi – w celu kompozycji z również zaokrąglonymi narożami rozkładówek. W narożach okładki materiał wykończeniowy jest odpowiednio karbowany tak aby w jak najmniejszym stopniu zakłócał płaszczyznę oraz spójność pierwszej i ostatniej rozkładówki .Grzbiet okładki jest miękki - dostosowany do grubości bloku rozkładówek. W celu polepszenia pacy bloku z okładką, w grzbiecie umieszczana jest delikatna i ozdobna kapitałka. Przykłady standardowych i najbardziej popularnych okładek prezentujemy w działe: Okładki - Przykłady. Odrębnym typem okładek są Foto Okładki Albumowe - w oparciu o indywidualny projekt graficzny, zbudowane z papieru fotograficznego. Więcej informacji znajdziecie Państwo w dziale Foto Okładki Albumowe.

Okładki - Oprawa

Oprawa  - Stanowi bardzo ważny czynnik, który w dużej mierze decyduje o trwałości Albumu.  Linia FotoKsiążek Print Books wykorzystuje oprawę szytą w grzbiecie przy użyciu wytrzymałych zszywek. W strefie przygrzbietowej stosujemy beleczki dystansujące, odsadzenie oraz beleczkę grzbietówkową. Całość zwieńczona jest ozdobną kapitałką. Blok FotoKsiążki połączony jest z okładką za pomocą specjalnej techniki klejenia na gorąco. Taki schemat oprawy daje bardzo estetyczny efekt końcowy - oraz dużą wytrzymałość i trwałość oprawy. 
 

Okładki - Oprawa - Galeria

Okładki - Dodatki

Jako uzupełnienie możemy zaproponować szereg dodatków z których najważniejsze to: Grawer Laserowy, Tłoczenie, Metalowe Narożniki, Listwy Ozdobne, Okienka Zdjęciowe - itp. Dodatki ze względu na swoją specyfikę i parametry, można zastosować na większości formatów FotoKsiążek.  zaś niektóre tylko na formtach dedykowanych - co jest związane z parametrami i gabarytami dodatku. Odpowiednie informacje są zamieszczone w artykułach poświeconych danym aplikacjom. Dodatki można stosować pojedyńczo lub w sposób urozmaicony - przez zastosowanie kombinacji np: metalowe narożniki+okienka, łączenie materiałów+grawer - itd. W przypadkach szczególnych należy skonsultować zastaosowanie danego układu. Nadmierne wykorzystanie dodatków może również przynieść efekt odwrotny i pogorszyć estetykę okładki. Poniżej w galerii przedstawiamy przykładowe kompozycje.

Dodatki - Kombinacje - Galeria