Kontakt tel. – 518074741

info@thelab.pl

Albumy Tradycyjne – Info

Albumy Tradycyjne
Info

Styl i klasyka w oprawie zdjęć

previous arrow
next arrow
Slider

Albumy Tradycyjne to propozycja dla koneserów klasyki w prezentacji materiału zdjęciowego. Odpowiednio dobrana Okładka – Blok i zawartość w postaci Odbitek Cyfrowych – sprawia, że możemy uzyskać ciekawy efekt końcowy. Dodatkowo proponujemy zamawiać Odbitki z Białą Ramką – dzięki czemu możemy dodatkowo uszlachetnić zawartość Albumu. Ważnym czynnikiem jest również powierzchnia odbitki Mat-Satyna lub Błysk – która jest dopełnieniem całej kompozycji.

Albumy Tradycyjne - Galeria

Albumy Tradycyjne - Budowa

Albumy Tradycyjne – Składają się głównie z Bloku Kart i Okładki. Blok tworzą kolorowe kartoniki odpowiednio zszyte i ukształtowane w strefie przy grzbietowej. Sam Grzbiet albumu ma “Efekt Narastania” – jest grubszy niż krawędź kart – dzięki czemu po wklejeniu zdjęć do Albumu cały blok ulegnie wypłaszczeniu. Karty mogą być w różnych kolorach – najbardziej popularne to kolor Czarny i Ecri. Blok dodatkowo może zostać uszlachetniony Pergaminem. Zwieńczenie Grzbietu stanowi ozdobna kapitałka. Łączenie Bloku z okładką można wieńczyć wyklejką. Narożniki Kart wykańczamy jako prostokątne lub zaokrąglone.

Albumy Tradycyjne - Okładki

Okładki – Pragniemy Państwu zaprezentować bogatą ofertę okładek. Różnorodność kolekcji pozwala na dobranie oprawy do tematyki Albumu. Nasza propozycja ukierunkowana jest na indywidualny wybór Klienta. Proponowane okładki wykonane są z użyciem wysokiej jakości materiałów i surowców introligatorskich. Oprawa wykona jest w oparciu o podłoże z grubej tektury introligatorskiej pokrytej warstwą gąbki oraz materiału wykończeniowego np: Skóra Naturalna, EkoSkóra, Płótna i Tkaniny, itp. Zastosowanie tej kombinacji daje efekt solidności, sztywności a zarazem delikatności oprawy. Okładki Standardowe mogą być wykonane na podłożu z Gąbką lub bez. Standardowo okładki mają zaokrąglone rogi – w celu kompozycji z również zaokrąglonymi narożami rozkładówek. W narożach okładki materiał wykończeniowy jest odpowiednio karbowany tak aby w jak najmniejszym stopniu zakłócał płaszczyznę oraz spójność pierwszej i ostatniej rozkładówki. Grzbiet okładki jest miękki – dostosowany do grubości bloku rozkładówek. W celu polepszenia pracy bloku z okładką, w grzbiecie umieszczana jest delikatna i ozdobna kapitałka. Przykłady standardowych i najbardziej popularnych okładek prezentujemy poniżej.

617145

Firma Studio Graf Foto otrzymała wsparcie z Polskiego Funduszu Rozwoju

Studio Graf Foto Sylwia Głowska ul. Marii Konopnickiej 28 85-124 Bydgoszcz