Kontakt tel. – 518074741

info@thelab.pl

FotoAlbumy Lab Book – Info

FotoAlbumy Lab Book
Info

Naświetlane na papierze fotograficznym – Sztywne karty – Rozkładane na płasko.

previous arrow
next arrow
Slider

Stanowią nowoczesną i ekskluzywną metodę na uwiecznienie wspaniałych zdjęć w różnego rodzaju kompozycjach graficznych i artystycznych. W połączeniu z wysokiej jakości okładkami oraz dodatkami FotoAlbumy stają się doskonałą alternatywę dla tradycyjnych Albumów Fotograficznych opartych o odbitki cyfrowe. Doskonała prezencja sprawia, że FotoAlbumy sprawdzi się idealnie przy uwiecznieniu podniosłych i szczególnych uroczystości takich jak ślub, chrzest i komunia. Tematyka FotoAlbumy jest nieograniczona. Bardzo ważną cechą tego medium jest wieloletnia trwałość, która pozwala na uwiecznienie zdjęć dla kilku pokoleń. Bogata gama zalet powoduje, że po FotoAlbumy sięga coraz większa grupa zadowolonych Fotografów Zawodowców i Profesjonalistów oraz Firm.

FotoAlbumy Lab Book - Galeria

FotoAlbumy Lab Book - Budowa

FotoAlbumy składają się głównie z bloku rozkładówek na sztywnych kartach oraz okładki, wykonanej w oparciu w o wysokiej jakości surowce introligatorskie. Blok rozkładówek zbudowany jest w taki sposób aby umożliwić w niezakłócony sposób rozwarcie kart rozkładówek do jednej płaszczyzny. Taka specyfika daje możliwość prezentacji kompozycji zdjęciowej na całej rozkładówce.Dodatkowo grzbiet bloku jest wzmocniony i zwieńczony kapitałką polepszającą współpracę z okładką jak również zwiększającą walory estetyczne FotoAlbumu. W przypadku zastosowania prostej fotookładki dedykowanej kapitałki nie stosujemy. Na linii łamu rozkładówek występuje delikatne bigowanie – zapobiegające łamaniu się papieru oraz polepszające jego pracę.

FotoAlbumy - Lab Book - Porównanie

Okładki – Pragniemy Państwu zaprezentować bogatą ofertę okładek. Różnorodność kolekcji pozwala na dobranie oprawy do tematyki FotoAlbumu. Nasza propozycja ukierunkowana jest na indywidualny wybór Klienta. Proponowane okładki wykonane są z użyciem wysokiej jakości materiałów i surowców introligatorskich. Oprawa wykona jest w oparciu o podłoże z grubej tektury introligatorskiej pokrytej warstwą gąbki oraz materiału wykończeniowego np: Skóra Naturalna, Eko Skóra, Płótna i Tkaniny, itp. Zastosowanie tej kombinacji daje efekt solidności, sztywności a zarazem delikatności oprawy. Okładki Standardowe mogą być wykonane na podłożu z Gąbką lub bez. Standardowo okładki mają zaokrąglone rogi – w celu kompozycji z również zaokrąglonymi narożami rozkładówek. W narożach okładki materiał wykończeniowy jest odpowiednio karbowany tak aby w jak najmniejszym stopniu zakłócał płaszczyznę oraz spójność pierwszej i ostatniej rozkładówki .Grzbiet okładki jest miękki – dostosowany do grubości bloku rozkładówek. W celu polepszenia pracy bloku z okładką, w grzbiecie umieszczana jest delikatna i ozdobna kapitałka. Przykłady standardowych i najbardziej popularnych okładek prezentujemy poniżej. Odrębnym typem okładek są Foto Okładki Albumowe – w oparciu o indywidualny projekt graficzny, zbudowane z papieru fotograficznego. Więcej informacji znajdziecie Państwo w dziale Foto Okładki Albumowe.

FotoAlbumy - Lab Book - Porównanie

FotoAlbumy Lab Book
FotoAlbumy Multi Book
 FotoKsiążki Print Book
Budowa
Fotoalbum
Budowa
Fotoalbum
Budowa
Książka
Rozkładanie na płasko Lay Flat
Tak
Rozkładanie na płasko Lay Flat
Tak
Rozkładanie na płasko Lay Flat
Nie (szycie w grzbiecie)
Technologia
Naświetlane na Foto Labie
Technologia
Drukowane Cyfrowo
Technologia
Drukowane Cyfrowo
Papier
Papier Foto – Mat, Metalik,
(Błysk na specjalne życzenie)
Papier
Papier Kredowy Powlekany
Błysk, Mat/Silk
Papier
Papier Kredowy Powlekany
Błysk, Mat/Silk
Przekładki
Tak
Przekładki
Tak Lub Nie
Przekładki
Nie – miękkie karty zadrukowane dwustronnie
Gramatura Kart
800g – przekładka pojedyncza
1200g – przekładka podwójna
Gramatura Kart
350g, 400g – bez przekładek
600g, 700g – z przekładką
Gramatura Stron
170g, 200g
 
Minimalna Objętość
5 rozkładówek – 10 stron
Minimalna Objętość
5 rozkładówek – 10 stron
Minimalna Objętość
20 stron – 10 kart
Maksymalna Objętość
40 rozkładówek – pojedyncza przekładka
30 rozkładówek – podwójna przekładka
Maksymalna Objętość
40 rozkładówek – przekładka 700g
 
Maksymalna Objętość
200 stron – 100 kart
 
 
Wyklejki
Tak
Wyklejki
Tak
Wyklejki
Tak
Okładki Foto
Tak
Okładki Foto
Tak
Okładki Foto
Tak
Opcje – Dodatki na okładkach
Tak
Opcje – Dodatki na okładkach
Tak
Opcje – Dodatki na okładkach
Tak
Opakowania
Tak
Opakowania
Tak
Opakowania
Tak

FotoAlbumy - Lab Book - Technologia

FotoAlbumy tworzymy w oparciu o system termicznych przekładek wygrzewanych na gorąco. Skład bloku wykonujemy za pomocą wyspecjalizowanego systemu introligatorskiego. Stosujemy głównie przekładki włoskie – białe, tekturowe – pokryte dwustronnie warstwą kleju. W procesie wygrzewania przekładki łączą się z naświetleniami w sposób trwały i nierozerwalny tworząc jednolitą strukturę – blok rozkładówek. Kompozycje rozkładówek naświetlamy na wysokiej jakości Labie Noritsu QSS-3202SD. Stosujemy najwyższej jakości papiery Fotograficzny Firmy Kodak Y Endura o strukturze jedwabistej oraz Metalik. W całym procesie produkcyjnym dokładamy maksymalnych starań, aby końcowy produkt był najwyższej jakości.

617145

Firma Studio Graf Foto otrzymała wsparcie z Polskiego Funduszu Rozwoju

Studio Graf Foto Sylwia Głowska ul. Marii Konopnickiej 28 85-124 Bydgoszcz