Kontakt tel. – 518074741

info@thelab.pl

FotoKsiążki Print Book – Wyklejki

FotoKsiążki Print Book
Wyklejki

Drukowane Cyfrowo  – Miękkie Karty – Papiery Kredowe – Szyte W Grzbiecie

previous arrow
next arrow
Slider
Wyklejki stanowią uzupełnienie wewnętrznej strony okładki. Proponujemy wyklejki wykonane z płótna bawełnianego lub lnianego – w jednolitej kompozycji kolorystycznej tak jak zewnętrzna część okładki. Taki układ daje efekt spójności. Na specjalne życzenie możemy zastosować różne kombinacje płócien. W dziale Wzorniki można zapoznać się z aktualną kolekcją płócien.

Wyklejki - Print Book - Papier Barwny

Wyklejki na Papierze Barwnym – Kartonowym / Gładkim – Z możliwością Błyszczącego Zadruku. W tym wariancie to Karton w różnych odmianach barwnych – co daje możliwość stosowania kompozycji kolorystycznych z okładką – a nawet z przekładkami rozkładówek. Papier jest gładki – co ułatwia wykorzystanie zadruku cyfrowego o wysokim błysku – dając efekt zbliżony do Lakieru UV. W ten sposób możemy nanosić na wyklejkę np : ozdobne wzory, ornamenty, inicjały, loga – itp. Nadruk jest wykonany w tym samym kolorze co wyklejka.

Wyklejki - Print Book - Płótno

Wyklejki Płócienne – Wykonujemy z Płótna Introligatorskiego w różnych wariantach kolorystycznych. Wyklejki oparte o tkaninę są bardzo efektowne – dodatkowo podnoszą rangę Albumu oraz jego walory. Ciekawy efekt można dodatkowo uzyskać łącząc Wyklejkę Płócienną z materiałem okładki lub przekładki. Kolory i Wyklejek w tej opcji można dobrać na podstawie Wzornika Płócien.

Wyklejki - Print Book - Galeria

617145

Firma Studio Graf Foto otrzymała wsparcie z Polskiego Funduszu Rozwoju

Studio Graf Foto Sylwia Głowska ul. Marii Konopnickiej 28 85-124 Bydgoszcz