Kontakt tel. – 518074741

info@thelab.pl

FotoAlbumy Multi Book – Rozkladówki

FotoAlbumy Multi Book
Rozkładówki

Drukowane Cyfrowo – Sztywne karty – Rozkładane na płasko

previous arrow
next arrow
Slider

Rozkładówki to miejsce na umieszczenie Twoich zdjęć, lub kompozycji fotograficznych i graficznych. Tematyka rozkładówek jest dowolna – może to być reportaż ślubny, wspomnienia z wakacji, zapis z uroczystości rodzinnych takich jak chrzciny i komunie. Projekt graficzny często dostosowany jest do upodobań projektanta jak i końcowego odbiorcy FotoAlbumu. Efekt rozkładówki daje niesamowite możliwości prezentacji zdjęć i efektów

Rozkładówki - Multi Book - Objaśnienie

Rozkładówką nazywamy dwie rozłożone strony – które poprzez swoją budowę tworzą jednolitą, prawie płaską powierzchnię – bez załamania na styku stron tak jak w przypadku tradycyjnej książki.Rozkładówka zbudowana jest z papieru powlekanego – o powierzchni Mat / Silk lub Gloss – Błyszczącej. Stosujemy różne gramatury Papieru. Do druku rozkładówek – wykorzystujemy wysokiej jakości system druku cyfrowego. Detal na który w szczególny sposób zwracamy uwagę to końcowe docinanie rozkładówek. Stosujemy profesjonalną i dokładną gilotynkę – dlatego otrzymają Państwo zawsze blok równo docięty, prostokątny – nie dopuszczamy do pofalowania i poszarpania powierzchni krawędziowych. Boki rozkładówek są zawsze idealnie gładkie – co jest istotnym czynnikiem estetycznym.

Rozkładówki - Multi Book - Gramatura - Grubość

Ostateczna gramatura / sztywność Rozkładówki może być różna – uzależniona od końcowej liczby rozkładówek jak i preferowanej sztywności Kart / Stron.
Parametry
Rozkładówka Mocno Sztywna
Grubość
ok – 1.2 mm
Gramatura
800 – 900 g/m2
Przekładka
Tak
Maksymalna Liczba Rozkładówek
40 rozkładówek
( 80 stron )

Rozkładówki - Multi Book - Bigowanie

W środkowej strefie rozkładówki (na przegięciu) stosujemy delikatne bigowanie – jest to minimalne uwypuklenie i ukształtowanie papieru, które zabezpiecza przed deformacją papieru i pozwala na jego swobodną pracę na styku oraz zagięciu stron. Uwaga – Na linii bigowania występuje efekt pękania włókien papieru – dlatego nie zalecamy umieszczania w projekcie ciemnego tła i elementów (np. garnitur Pana Młodego). Sugerujemy również nie stosować zdjęć przejściowych z jednej strony na drugą. Proponujemy projektowanie rozkładówek z wykorzystaniem jasnego lub białego tła i takie rozmieszczenie ważnych zdjęć – aby unikać strefy bigowania. 

Rozkładówki - Multi Book - Narożniki

Narożniki Rozkładówek mogą być proste lub zaokrąglone – w zależności od indywidualnych preferencji lub zgodności z kompozycją graficzną lub okładką. Na Państwa życzenie możemy pozostawić narożniki prostokątne – co również sugerujemy w przypadku wykorzystania okładki z narożnikami prostokątnymi oraz metalowymi wykończeniami. W celu lepszej ochrony narożników rozkładówek stosujemy zaokrąglanie. W połączeniu z zaokrąglonymi narożnikami okładki daje to estetyczny wygląd wizualny.
617145

Firma Studio Graf Foto otrzymała wsparcie z Polskiego Funduszu Rozwoju

Studio Graf Foto Sylwia Głowska ul. Marii Konopnickiej 28 85-124 Bydgoszcz