Kontakt tel. – 518074741

info@thelab.pl

FotoAlbumy Lab Book – Wyklejki

FotoAlbumy Lab Book
Wyklejki

Standardowe Formaty poziome, pionowe i kwadratowe

previous arrow
next arrow
Slider
Wyklejki stanowią połączenie Bloku Rozkładówek z okładką – dlatego określane są często jako “Okładka Wewnętrzna”. Wyklejki proponujemy w kilku opcjach.

Wyklejki - Lab Book - Papier Foto

Wyklejki na Papierze Foto – Standardowo Wyklejki i łączenie bloku z okładką – wykonujemy na papierze Foto – dzięki temu Wyklejki w rzeczywistości mogą pełnić rolę dodatkowych Rozkładówek – które określamy jako “Rozkładówki Wyklejkowe”. Wychodząc na przeciw tej technice stworzyliśmy Promocję 2R –  w której dla FotoKsiążek zawierających co najmiej 12-Rozkładówek – dwie wyklejkowe liczymy gratisowo.

Wyklejki - Lab Book - Papier Foto

Wyklejki na Papierze Barwnym – Kartonowym / Gładkim – Z możliwością Błyszczącego Zadruku. W tym wariancie to Karton w różnych odmianach barwnych – co daje możliwość stosowania kompozycji kolorystycznych z okładką – a nawet z przekładkami rozkładówek. Papier jest gładki – co ułatwia wykorzystanie zadruku cyfrowego o wysokim błysku – dając efekt zbliżony do Lakieru UV. W ten sposób możemy nanosić na wyklejkę np : ozdobne wzory, ornamenty, inicjały, loga – itp. Nadruk jest wykonany w tym samym kolorze co wyklejka.

Wyklejki - Lab Book - Płótno

Wyklejki Płócienne – Wykonujemy z Płótna Introligatorskiego w różnych wariantach kolorystycznych. Wyklejki oparte o tkaninę są bardzo efektowne – dodatkowo podnoszą rangę Albumu oraz jego walory. Ciekawy efekt można dodatkowo uzyskać łącząc Wyklejkę Płócienną z materiałem okładki lub przekładki. Kolory i Wyklejek w tej opcji można dobrać na podstawie Wzornika Płócien.

Wyklejki - Lab Book - Galeria

617145

Firma Studio Graf Foto otrzymała wsparcie z Polskiego Funduszu Rozwoju

Studio Graf Foto Sylwia Głowska ul. Marii Konopnickiej 28 85-124 Bydgoszcz